Nasze główne propozycje

Od nas dowiesz się wszystkiego o podróżach i o tym, co Ci do nich potrzebne.

Z jakiego powodu Wrocław jest ostatnio tak niezwykle obleganym miastem, czyli dlaczego warto odwiedzić miasto stołeczne Dolnego Śląska?

Posted on 22/04/2018 9:25am
wrocław
Author: falkowata
Source: http://www.flickr.com
Wrocław bez wątpienia jest miejscem niezwykle specyficznym i pewne jest, że każdy, kto miał okazję dłuższego przebywania w nim powie, że jest to miasto z duszą. Ten oryginalny charakter niewątpliwie jest powodem, dlaczego Wrocław z każdym rokiem przyciąga coraz więcej turystów. Jednak co jeszcze tak wspaniałego charakteryzuje to miasto , że setki ludzi pokonuje wiele kilometrów tylko dla zobaczenia i zwiedzenia tego ponadprzeciętnego miejsca? Przede wszystkim warto zauważyć, że Wrocław został ogłoszony oficjalną Stolicą Kultury tego roku, wyprzedzając wszystkie inne miasta europejskie.
Read more >>

Pojedź na Islandię i przekona się, jak piękne zakątki oraz obiekty można tam spotkać – dziś wyprawy na Islandię są łatwo dostępne

Posted on 22/04/2018 7:39am
Malediwy
Author: Saïda Hächler
Source: http://www.flickr.com
Ludzie, którzy są ciekawi świata oraz czują znużenie typowymi wczasami na plaży modnych kurortów, nie mają już powodu do zmartwień. W obecnych czasach propozycja biur podróży bywa nad wyraz interesująca, co oznacza, że można pojechać tak naprawdę wszędzie.
Read more >>

Jeśli nie masz pojęcia w jakie miejsce pojechać na weekend, zdecyduj się na wypad nad nasze morze

Posted on 21/04/2018 6:43pm
Rodzina przy stole jadalnym
Author: Israel_photo_gallery
Source: http://www.flickr.com
Z propozycji biur turystycznych można wybrać wycieczkę w najdalsze miejsca świata. Lecz co jeżeli jesteśmy osobami, jakie kochają swą ojczyznę oraz piękne zakątki akurat tutaj? Zapewne przepatrując oferty wyjazdów znajdziemy coś, co nas niezwykle zainteresuje oraz będzimy pragnęli tam koniecznie pojechać.


Jeśli kochamy nasze morze to zdecydujmy się na wypoczynek właśnie w tamtym zakątku.
Read more >>

Znakomite miejsca noclegowe pod sudeckimi szczytami

Posted on 20/04/2018 10:09pm
hotel
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
Urlop w Szklarskiej Porębie to znakomity przykład ciekawej turystyki lokalnej. To ładne miasto w południowej Polsce posiada sporo rewelacyjnych atrakcji turystycznych, które są w stanie zachwycić nawet najwybredniejszego turystę – zarówno wielbicieli aktywnego wypoczynku, jak i osoby które pragną odpocząć pod każdym możliwym względem.
Read more >>

Galanteria dla hoteli w ofercie rozlicznych marek

Posted on 20/04/2018 9:42pm
kosmetyki hotelowe
Source: foter.com
Aktualnie odszukamy multum różnorodnych hoteli, które oferują przeróżne rodzaje standardu. Najtańszymi rodzajami hoteli są motele i hostele, w których standard jest raczej nieduży, za to cena jest niezmiernie niska. Hotele o wyższym standardzie są naturalnie sporo wygodniejsze oraz o wiele niezwyklej komfortowe, niemniej jednak często cena za nocleg jest dla wielu postaci zbyt wysoka.
Read more >>

Ważne jest to, żeby własne buty górskie były właściwie dobrane

Posted on 20/04/2018 7:46pm
na kajakach w Ciechocinku
Author: Polska Zielona Sieć
Source: http://www.flickr.com
Nawet najwspanialsza wyprawa w góry nie będzie sprawiała nam radości, gdy będziemy używali niewłaściwe buty. Kiedy będziemy czuli każdą skałkę oraz co chwilę będziemy musieli zwracać ogromną uwagę do tego, by nie wykręcić kostki.
Read more >>

Sposób na udany zimowy wyjazd

Posted on 20/04/2018 12:46pm
apartamenowiec
Author: MelisaTG
Source: http://www.flickr.com
Sądzę, że wszyscy marzymy o tym, żeby po ciągnących się godzinach spędzonych na pracy, w marketach, czy pełniąc inne codzienne obowiązki móc w końcu wypocząć.
Read more >>

Wczasy inne niż dotąd

Posted on 18/04/2018 10:51pm
apartament
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób jest przepracowanych i myśląc o odpoczynku dostaje wyrzutów sumienia powodowanych nieustannymi myślami o niedokończonych obowiązkach. Warto sobie uświadomić, że relaks jest konieczny każdemu i bez niego nie jesteśmy w stanie pracować jak trzeba. Już dziś możemy, a w zasadzie powinniśmy skoncentrować się na tym, aby realizować zadania owocniej oraz znajdować coraz więcej chwil dla siebie.
Read more >>

Najem domków letniskowych w Giżycku na cudownych Mazurach

Posted on 18/04/2018 10:28pm
jezioro na mazurach
Author: evoonia
Source: http://www.flickr.com
Giżycko to piękne miasto znajdujące się na Mazurach, położone nieopodal jeziora Niegocin i Kisjano. Giżycko to naprawdę malownicze miasto, jakie niewątpliwie zachwyci miłośników jezior oraz żeglarstwa, jakie odbywa się tam na nadzwyczaj rozległą skalę. Mazury są cudownym rejonem, w jakim wskazane jest spędzić urlop albo wakacje. Duże zielone tereny, piękne jeziora i niemało innych atrakcji ciągnie turystów z całego świata.
Read more >>

Kwatery w Kołobrzegu - doskonałe rozwiązanie pozwalające na niezwykły relaks!

Posted on 18/04/2018 9:54am
Kołobrzeg
Author: brzeszczot
Source: www.sxc.hu
Planując wczasy najważniejszą kwestią nie bez powodu okazuje się z reguły znalezienie odpowiedniej kwatery. Chcąc zapewnić sobie skuteczny relaks powinnyśmy zatroszczyć się o to, aby kwatera była przede wszystkim komfortowa, ponieważ tylko dzięki temu można dokładnie wypocząć. Wypada mieć na uwadze, że hotele najwyższej jakości czekają na nas w Kołobrzegu, gdzie możemy cieszyć się odpowiednim pokojem nieopodal plaży.
Read more >>

Czy dobrze spędzić urlop w Grzybowie? Jakie atrakcje tam na nas czekają? Co najlepiej wiedzieć?

Posted on 18/04/2018 9:54am
hotel
Author: John Hickey-Fry
Source: http://www.flickr.com
Grzybowo jest miejscowością letniskową, która położona jest blisko morza, około 300 metrów od jego brzegu, blisko drogi z Kołobrzegu do Mrzeżyna. Lokalizacja tej miejscowości jest bardzo ciekawa, gdyż to teren tzw. depresji grzybowskiej. Bałtyk w tym obszarze tworzy akwen który nazywamy Zatoką Grzybowską. Ma ona około siedmiu kilometrów długości, zaś głębokość wcięcia w ląd wynosi 800 metrów.
Read more >>

Czym aktualnie sugerować się przy szukaniu odpowiedniej restauracji?

Posted on 18/04/2018 9:49am
restauracja
Author: Cameleo
Source: Cameleo
Każdy Polak staje przed wieloma wyborami w czasie swego życia. Najpierw jest wybieranie kierunku studiów, potem wybór etatu. Wreszcie wybór wymarzonej osoby, z którą zamierza się połączyć na całe życie. Wszystkie te jakże kłopotliwe wybory wymagają podjęcia niełatwych decyzji, które zobowiązują człowieka na całe życie. Oczywiście ludzkie życie składa się z mniejszych wyborów, lecz zarazem ważnych.
Read more >>

Sale konferencyjne, jacuzzi, basen i restauracja to tylko kilka atrakcji, które znajdziemy w hotelu

Posted on 17/04/2018 9:16pm
konferencja
Author: World Trade Organization
Source: http://www.flickr.com
Hotel to w obecnych czasach miejsce przeznaczone nie tylko na noclegi oraz odpoczynek po wyjazdu. Współczesne hotele zapewniają wszystko, czego zapragnie turysta i nie tylko. W pokojach jest TV z kablówką, telefon, wszechstronna łazienka, barek, a na terenie całego hotelu mamy zazwyczaj do dyspozycji bezpłatny Internet. Hotel to najlepsze miejsce na odpoczynek i regenerację sił, aczkolwiek nie tylko – aktualnie zakres tego, czego możemy oczekiwać po hotelach, sporo się rozszerzył.
Read more >>