Nasze główne propozycje

Od nas dowiesz się wszystkiego o podróżach i o tym, co Ci do nich potrzebne.

Propozycje urlopowe - sprawdź nieco więcej

Posted on 20/06/2016 10:20am
Warszawa
Source: pixabay.com
Macie już zaplanowany urlop? A może uwielbiacie planować w ostatnim momencie? Przygotowałam dziś dla Was dwa pomysły na wymarzone wakacje. Pierwszym jest Lwów, gdzie pamiątki przeszłości są na każdym nieomal rogu.
Read more >>

To nieistotne, z jakim problemem zdrowotnym się zmagasz, w aptece z pewnością ci pomogą i doradzą, po jakie środki sięgać

Posted on 15/06/2016 10:35am
reecepta na leki
Author: http://pixabay.com
Source: http://pixabay.com
Zdrowie to niesamowicie ważna sprawa, nie można go lekceważyć. Jeżeli tylko pojawiają się jakieś niepokojące oznaki, potrzeba udać się do doktora i określić przyczynę problemów. W niektórych przypadkach, gdy sytuacja nie staje się zbyt poważna, można poratować się także różnymi środkami sprzedawanymi w punktach aptecznych bez recepty. Podobnie, jak w wypadku leków na receptę, powinno się zachować przy ich stosowaniu rozwagę.
Read more >>

Sprzęt zabezpieczający, czekany. Wszystko do wspinaczki

Posted on 14/06/2016 3:38pm
przygotowanie do wspinaczki
Author: sunriseOdyssey
Source: http://www.flickr.com
Wspinaczka to niełatwy sport, ale na pewno jest to interesująca przygoda i wędrówka nią dostarczy nadzwyczaj dużo przyjemności. Na rynku osiągalnych jest mnóstwo rozmaitych typów narzędzi asekuracyjnych. Dzięki tarciu między tymi urządzeniami a linką asekuracyjną, czy też zakleszczeniu linki w przyrządzie jest możliwość bez większego wysiłku powstrzymać upadek wspinacza, lub na własną rękę zjechać na linie. Dokonując doboru narzędzia powinno się się kierować charakterem jego zastosowań a nie tylko wyłącznie kosztem i tym, czy nam się podoba.
Read more >>

Na urlop do Łeby! - jakie atrakcje na nas czekają? Koniecznie spójrz!

Posted on 13/06/2016 12:16pm
morze polskie
Author: tinyfroglet
Source: http://www.flickr.com
Zdecydowanie najchętniej odwiedzanym przez turystów regionem w Polsce są tereny położone nad Morzem Bałtyckim. Przepiękne krajobrazy, świetnie rozwinięta infrastruktura oraz bliskość pięknych plaż co roku ściągają na ten teren setki osób, które chcą tam spędzić wakacje. Podjęcie decyzji do której konkretnie nadmorskiej miejscowości się udać może być nie lada problemem.
Read more >>

Dobre noclegi w Zakopanem cieszą się sporą wziętością ze względu na swoje wyjątkowo wyborne wyekwipowanie

Posted on 13/06/2016 10:30am
Góry
Author: Madalina Ungur
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli urządzilibyśmy sondę uliczną i spytali przechodniów kto nie lubi podróżować, wtenczas bez wątpienia odkrylibyśmy, może niektórzy ze zdziwieniem, może dla innych byłoby to tylko potwierdzenie, iż jest tak naprawdę niezmiernie nieduży odsetek osób, jacy nie kochają modyfikować swojego otoczenia i jeździć do rozmaitych punktów na całym globie.
Read more >>

Jazda po Afryce – może warto wynająć auto terenowe z wciągnikiem.

Posted on 02/06/2016 10:26am
wycieczka
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Przejażdżki autem terenowym po safari nie muszą być organizowane przez biura podróży, jeżeli ktoś preferuje na własną rękę odkrywać krainę dzikich zwierząt trafił na odpowiednią stronę. W tym artykule przedstawimy sprzęt jaki należy ze sobą zabrać na taką podróż w dzikie ostępy.
Read more >>

Przewidujesz urlop nad polskim morzem? Przeglądnij interesującą ofertę w Ustce!

Posted on 25/05/2016 9:54am
widok z latarni morskiej
Author: fenek young
Source: http://www.flickr.com
Jadąc na wczasy zależy nam, żeby spędzić czas w ładnym i atrakcyjnym miejscu. Nie można ukryć, że niejednokrotnie jest to niezmiernie uzależnione od naszego budżetu, jednakowoż należy pamiętać, że niewielkim kosztem też można zapewnić sobie niezapomniane wspomnienia. Coraz częściej postanawiamy spędzić wczasy nad polskim morzem co jest rewelacyjnym pomysłem. Swobodnie można powiedzieć, że Bałtyk ma w sobie mnóstwo uroku, a morskie miasteczka cudowny klimat.
Read more >>

Jesteś rodzicem i uwielbiasz góry? Nie rezygnuj z wypraw - zainwestuj w stosowny sprzęt

Posted on 23/05/2016 4:13pm
wspinaczka
Author: Viaggio Routard
Source: http://www.flickr.com
Spędzenie czasu z rodziną na łonie natury jest bez dwóch zdań jednym z przyjemniejszych sposobów na pogodny weekend. Coraz więcej ludzi zauważa w tym sporo korzyści i stara się każdy wolny czas przeznaczać na piesze wyprawy w góry. Nie można ukryć, że jest to trudna pasja, która może niezmiernie doświadczyć.
Read more >>

Najlepsze rozwiązanie na wypoczynek nad Naszym morzem

Posted on 20/05/2016 12:41pm
Plaża nad Bałtykiem
Author: MVolkmann
Source: http://www.flickr.com
Perfekcyjne miejsce na spędzenie wakacyjnego urlopu, które jako pierwsze nasuwa się na myśl, to jak wiemy Bałtyk. Oczywiście nie każdy jest fanem morza, ale to mimo wszystko pierwsze skojarzenie. Read more >>

Z jakiego powodu można odwiedzić stolicę polskich Tatr?

Posted on 19/05/2016 12:05pm
zakopane
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Obszar Małopolski będzie jednym z częściej odwiedzanych przez turystów województw naszego kraju. Znaczna większość z nich jako miejsce noclegowe wybiera zlokalizowane nieopodal Tatr Zakopane.
Read more >>

Projekty na wakacje - wycieczka po atrakcyjnych miastach europejskich małym kosztem

Posted on 13/05/2016 12:58pm
bilet
Author: David Skinner
Source: http://www.flickr.com
Wczasy to dla wielu ludzi jeden z przyjemniejszych okresów w życiu. Zależy nam, by kilkanaście dni urlopu spędzić w przyjemnym miejscu i dobrze wypocząć. Mamy też coraz więcej możliwości, dzięki którym zobaczenie egzotycznych zakamarków Azji nie jest żadnym problemem. Należałoby to wykorzystywać, ponieważ pojawia się coraz więcej pociągających okazji cenowych gdy chodzi o bilety lotnicze.
Read more >>

Co przyda się w górach w czasie survivalowego wyjścia? O których elementach niezbędnie warto pamiętać?

Posted on 13/05/2016 9:08am
nóż survivalowy
Author: Adam Meek
Source: http://www.flickr.com
Jeśli planujemy survival w górach musimy się odpowiednio przygotować. Survival to nie wypad na grzyby, tutaj liczy się każdy szczegół, dzięki któremu nasza przygoda będzie jak najbardziej udana. Istnieje wiele istotnych aspektów tego rodzaju przygotowania, z pewnością jednak całościowe ubranie jest tutaj najbardziej istotne.
Read more >>

Gdzie najbardziej korzystnie nocować? Czy hotel jest najlepszym miejscem na nocleg? Co wybrać, żeby było dla nas najlepiej?

Posted on 29/04/2016 3:51pm
Kurort wypoczynkowy
Author: Phillip Pessar
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy potwierdzić, że dzisiaj dla podróżujących osób jest wiele możliwości, ażeby wynająć najlepsze lokum. To sprawia, że gdziekolwiek przebywamy mamy tego rodzaju możliwości. Wiadomo jednak, nie każde miejsce oferuje w różnorodnym komforcie hotele i pensjonaty, ale na pewno są możliwości, jeśli chodzi o wyszukiwanie tego typu lokalizacji.
Read more >>

Gdzie spędzić świetny urlop? Przede wszystkim niezwykle gorąco polecamy polskie góry!

Posted on 27/04/2016 4:20pm
miasteczko Szklarska Poręba
Author: TijsB
Source: http://www.flickr.com
Kiedy coraz częściej jeździmy za granicę, czasami okazuje się, iż zauroczeni egzotycznymi miejscami nie doceniamy naszego kraju. Tymczasem okazuje się, iż w Polsce można odszukać odwiedzić naprawdę piękne miejsca - wystarczy jedynie nieco poszukać! Niewątpliwie jednym z miejsc, które zdecydowanie trzeba zwiedzić są nasze góry.
Read more >>