Nasze główne propozycje

Od nas dowiesz się wszystkiego o podróżach i o tym, co Ci do nich potrzebne.

Duże plaże Wysp Kanaryjskich

Posted on 14/01/2019 12:17pm
kanary
Author: Cristian Bortes
Source: http://www.flickr.com
Wyjazdy na wczasy nierzadko z rozmaitych względów nie odbywają się z uprzednim planowaniem. Dla osób mogących sobie pozwolić na spontaniczny wyjazd biura podróży przygotowały propozycje, m.in. na wakacje na Wyspach Kanaryjskich z niesamowicie interesującymi propozycjami oraz za niewysokie kwoty.
Read more >>

Najlepsza letnia oferta na wakacje

Posted on 14/01/2019 12:17pm
relaks na wakacjach
Author: Alquiler de Coches
Source: http://www.flickr.com
Intrygujące wakacje to rzecz, o jaką należy starać się z pewnym wyprzedzeniem. Wszystkim tym pragnącym relaksującego wypoczynku na plażach, jak również okazji do niezapomnianych wypadów z czystym sumieniem można polecić Wyspy Kanaryjskie.
Read more >>

Busem do Niemiec – podróżujesz niedrogo, szybko, bezpiecznie i wygodnie

Posted on 14/01/2019 7:24am
bus
Author: Mikey
Source: http://www.flickr.com
Busy do Niemiec to jeden z najbardziej błyskawicznych a zarazem najpopularniejszych sposobów transportu, dzięki którym mamy możliwość dostać się za naszą zachodnią granicę. W ciągu nie więcej niż kilkunastu godzin bezproblemowo dojedziemy z niemalże każdego większego miasta w Polsce do każdego regionu w Niemczech.Podróż odbywa się busami mieszczącymi dziewięć osób. Busy mają komfortowe wyposażenie, ogrzewanie oraz klimatyzację. Przewóz busem ma miejsce w luksusowych warunkach, szybko i bezpiecznie.
Read more >>

Miej na uwadze, iż zawsze przepisy są po Twojej stronie, także jak jesteś w podróży. Czy wiesz czym są prawa pasażera?

Posted on 13/01/2019 7:29am
poczekalnia na lotnisku
Author: Clay Gilliland
Source: http://www.flickr.com
Jak niezwykle ważne są prawa pasażera może się przekonać każdy z nas. Wiadomo że lepiej nie mieć okazji do konieczności posługiwania się nimi, zwłaszcza jeśli cenimy sobie komfort podróżowania. Co jeśli faktycznie będzie musieli skorzystać ze swoich praw? Co jednak jeśli skorzystanie z naszych praw okaże się niezbędneNa czym polegają prawa pasażera.
Read more >>

Piękne sukienki na wesela i inne okazje

Posted on 11/01/2019 7:36am
sukienki na wesele
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Piękny ubiór każdej osobie pomaga poczuć się lepiej i atrakcyjniej. Szczególnie dotyczy to rozmaitych istotnych sytuacji – przykładowo romantycznej randki, balu maturalnego, uroczystego bankietu lub wesela. Ślub wymaga nieraz nie tylko eleganckiej oprawy – najczęściej wymagane są również odpowiednie ubrania wieczorowe.
Read more >>

Przed wycieczką w góry, dobrze zadbać o sprzęt

Posted on 10/01/2019 7:36am
buty meindl
Author: Wikipedia
Ostatnim szykiem mody na okres jesienno-zimowy są buty o charakterze trekkingowym. Wygoda, a także ich niezawodny wygląd to niektóre z najważniejszych czynników, z powodu których podbijają serca wielu osób.
Read more >>

Jakże przygotować się do wycieczki w góry? Sprawdź, co musisz ze sobą zabrać?

Posted on 10/01/2019 7:24am
trekking
Source: pixabay.com
Każdy z nas niezmiernie dobrze wie, że turystyka to wyjątkowo istotna część naszego życia. Pozwala nam ona bowiem efektywnie zapomnieć o wszystkich kłopotach połączonych z pracą, ale również odnowić stracone siły. Odwiedzanie atrakcyjnych miejsc może także pełnić dla nas kapitalną rozrywkę, jakiej potrzebujemy. Czynna forma odpoczynku jest bowiem genialnym pomysłem pomagającym zatroszczyć się o naszego ducha i ciało.
Read more >>

Kwatery w Kołobrzegu - doskonałe rozwiązanie pozwalające na niezwykły relaks!

Posted on 06/01/2019 7:34am
Kołobrzeg
Author: brzeszczot
Source: www.sxc.hu
Decydując się na wczasy najważniejszą kwestią nie bez powodu okazuje się z reguły nocleg. Chcąc zagwarantować sobie udany relaks powinnyśmy zadbać o to, aby kwatera była przede wszystkim wygodna, ponieważ wyłącznie dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie wypocząć. Warto być świadomym, że noclegi wysokiej jakości dostępne są w Kołobrzegu, gdzie możemy cieszyć się odpowiednim pokojem nieopodal plaży.
Read more >>

Z jakiego powodu dobrze jest zdecydować się na Zatokę Pucką? Czego tam możemy oczekiwać?

Posted on 05/01/2019 7:37am
relaks w Polsce
Author: Elroy Serrao
Source: http://www.flickr.com
Zatoka Pucka nie będzie tak popularna jak plaże Gdańska albo Sopotu, lecz jednak to bardzo popularny, miły akwen przeznaczony dla plażowiczów. turyści jednak często tego nie dostrzegają a więc miast wybrać lepsze miejsce na wypoczynek - nad zatoką właśnie, decydujemy się na gwarne oraz komercyjne plaże.


A przecież zalet spędzania czasu w Zatoce Puckiej jest bardzo wiele, między innymi to, że woda tam jest zawsze trochę wyższa aniżeli po prostu morzu.
Read more >>

Czy dobrze spędzić urlop w Grzybowie? Jakie atrakcje tam na nas czekają? Co najlepiej wiedzieć?

Posted on 05/01/2019 7:35am
hotel
Author: John Hickey-Fry
Source: http://www.flickr.com
Grzybowo jest miejscowością letniskową, która zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie morza, około trzystu metrów od jego brzegu, blisko drogi z Kołobrzegu do Mrzeżyna. Lokalizacja tej miejscowości jest bardzo ciekawa, ponieważ to teren tzw. depresji grzybowskiej. Bałtyk w tym rejonie tworzy akwen który nazywamy Zatoką Grzybowską. Ma ona około siedmiu kilometrów długości, natomiast głębokość wcięcia w ląd wynosi 800 metrów.
Read more >>

Czy zaznaczymy w jakim miejscu wykonać zakupy w Krakowie?

Posted on 02/01/2019 7:17am
Kobiety na zakupach
Source: travelalberta.com
Możemy zakupić tam wszystko. Jeżeli chcemy zamieszkać w jakiejś miejscowości, ważne jest dla nas to, żebyśmy przeróżnego rodzaju markety posiadali pod ręką, tak byśmy nie byli zmuszeni zbyt daleko na nie jechać. Dlatego tak dużym powodzeniem spośród obywateli cieszą się znaczniejsze miasta, w których zakupy możemy wykonać właściwie w każdym miejscu oraz bez trudu możemy wyszukać potrzebne przedmioty.
Read more >>

Militaria online - dowiedz się co atrakcyjnego możesz kupić dla swojego faceta w internecie

Posted on 29/12/2018 7:23am
militaria
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Myślisz jaki upominek kupić swojemu mężczyźnie? Zastanów się czym on się pasjonuje i kup mu prezent związany z jego zainteresowaniami, a z pewnością będzie zachwycony. Wiadomo, że większość mężczyzn interesuje się rozmaitymi nowinkami technologicznymi oraz szałowymi gadżetami. Są jednak i tacy, dla których urządzenie elektroniczne nie mają zbyt dużego znaczenia.
Read more >>

Warte uwagi propozycje na wczasy hiszpania last minute - postawić na biuro turystyczne lub zorganizować wyjazd samemu?

Posted on 28/12/2018 7:18am
Barcelona
Author: Bogdan Seredyak
Source: http://www.flickr.com
Prawie każdy z nas ciężko pracuje przez cały rok. Trzeba opłacić opłaty za prąd, na bieżąco opłacać kredyty. Ten styl życia zużywa wybitnie dużo naszej energii. Zmęczenie wywołane ciężką pracą najłatwiej jest wyeliminować niepowtarzalnymi wczasami. Odpoczynek nie tylko jednak ma nam pomóc wypocząć ale również musi naładować nasze akumulatory na długi czas.
Read more >>

Wycieczka aż do Nepalu - a wiec, czy zdać się na profesjonalną grupkę, czy też jechać na tak zwanego "wariata"

Posted on 26/12/2018 8:18am
turystyka
Source: http://iltex.pl/
Bardzo chcesz ujrzeć Nepal? Zastanawiasz się, jaka rzecz by było wspanialsze: zajechać na tak nazywany "żywioł", czy też wszyściutko dobrze przemyśleć? Nasze osoby z naszej strony pragnęlibyście zachęcić do tej drugiej opcji, gdyż przeciwko pozorom tego typu wyjazd nie bywa prosty, w szczególności dla person całkowicie nieprzygotowanych.
Read more >>

Metody na połączenie sportu z odpoczynkiem

Posted on 26/12/2018 7:23am
Spływ pontonem Przełomem Bardzkim jest eskapadą pięcioma zakolami, przepoławiającymi góry Bardzkie, obnażając skały wysokie na paręnaście metrów. Lasy schodzą swą zielonością do samej rzeczki, łąki swoimi zabarwieniami a także zapachem zapierają oddech w piersi. Wszystko to w ciszy zmąconej tylko śpiewem ptaków, szumem liści i pluskiem wody. Jednym zdaniem Przełom Bardzki - cud Sudetów. Read more >>